paznokcie - co zrobić rzeby on mnie pokochał?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

co zrobić rzeby on mnie pokocha...
Napisano 15-06-2007 14:35
, przez Karolina
Chodzę do klasy 5 zakochałam się w chłopaku młodszym o rok kiedy on był we mnie zakochany ja na niego nie zwracałam uwagi, a teraz jest odwrotnie nie mogę tego zrozumieć koleżanki mi mówią, że widać po mnie jak go bardzo kocham kiedy nawet spojrze w jego strone.Kiedy nie zwracałam na niego uwagi przez gg pisał do mnie kochanie kotku, a teraz mnie zablokował przepłakałam przez niego kilka nocy chcę zapaść w sen i już nigdy się nie obudzić.On nie zwraca na mnie uwagi nie mówi mi nawet cześć.Wiem, że kocha moją najlepszą przyjaciółkę, a ona udaje, że tego nie zauważa.Co mam zrobić żeby mnie pokochał, żeby chociaż ze mną normalnie gadał, żebym przez niego nie płkała i żeby mnie odblokował.
Odp: co zrobić rzeby on mnie pokocha...
Napisano 23-04-2018 14:58:20
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Odp: co zrobić rzeby on mnie pokocha...
Napisano 15-06-2007 16:31
, przez Melasia
Ja czułam się tak źle że zemdlałam a on podszedł do mnie i uratował mnie i potem byliśmy już razem to czsem działa ale nie zawsze spróbój mu jwytłumaczyć że go kochasz.
Odp: co zrobić rzeby on mnie pokocha...
Napisano 15-06-2007 18:27
Hmm.. trudna sprawa powians ty z nim zaczac rozmawiac zapytaj mu sie cz gdziez razem wzskoczycie np. do kina.to powinno pomuc ale musisz potem czekac bo niezmusisz go zeby sie odkochal!!
Odp: co zrobić rzeby on mnie pokocha...
Napisano 16-06-2007 00:24
, przez joojo
weź dziewczyno, żyj sobie spokojnie, później będziesz myślała o chłopakach :/ ledwie od ziemi odrosłaś...
Odp: co zrobić rzeby on mnie pokocha...
Napisano 16-06-2007 10:34
, przez gertruda
Wam młodym szybko się odmienia w tej "miłości"... najpierw "kochał" ciebie a teraz już "kocha" kogoś innego... Nie traktuj na razie tego wszystkiego tak poważnie. Całe życie przed tobą. Skoro cię zablokował to musiałaś mu powiedzieć coś przykrego. Więc grzecznie byłoby przeprosić. A jeśli mu nic nie powiedziałaś i zablokował cię tylko ze swojego kaprysu to go olej. "Pokochaj" kogoś innego.
buu...
Napisano 16-06-2007 15:26
, przez aga28
Jestes w piatej klasie i juz takie problemy? Wierz mi jak dorosniesz zobaczysz ze to byl najmniejsza rzecz jaka powinnas sie przejmowac. To ZYCIE kotku. Faceci sa i beda nienormalni... Raz ta raz druga a ty go olej bo on sam nie wie czego chce i mysle ze uwielbia jak latacie za nim.
Odp: co zrobić rzeby on mnie pokocha...
Napisano 16-06-2007 16:41
Wszyscy macie racje w tej kwestii że jestś dopiero w 5 klasie i możesz jeszce nie być świadoma co to prawdziwa miłość... być może to tylko zauroczenie... i w tym wieku możesz pomyśleć że kogoś "khcasz" a w gruncie rzeczy ktoś Ci poprostu imponuje i jesteś nim zachwycona. Ale nie zgadzam się z Agą ponieważ nie wszyscy faceci jak to określiła są nienoramlni i to raz za tą sie uganiaja a raz za tą... Sa jeszce na świecie męźczyźni którzy potrafią naprawde kochać... i są wierni. Następny razem prosze nie tak ogólnikowo i drastycznie o meżczyznach. Pozdrawiam;*
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.77